15 грудня в м. Києві відбулася фінальна нарада сільгоспвиробників в Київській області у 2017 року, що завершує серію грудневих навчань сільхозвиробників.
Шановні партнери! Дякуємо всіх учасників, партнерів та клієнтів, що приняли участь у нарадах сільгоспвиробників в Київській області у грудні 2017 року:
12-13.10.2017 колектив лабораторії Прайм Лаб Тек пройшов навчання по курсу: «Спеціаліст лабораторій у відповідності до вимог стандарту ISO / ІЕС 17025».